KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13059020
nr 1305 9020
Axel Nilsson
(1889-1981), Sverige
Oljemålning, Vintersjö, Signerad. Olja på duk, 60x40 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:40:03
1.600 kr
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
3.000 kr